Két győzelemmel kezdett a Kosársuli U21

Szerző: | okt 7, 2025

Két sikerrel kezdte az NBI B zöld csoportjának U21-es idényét a Vásárhelyi Kosársuli együttese. Sasa Vejinovic és Kelemen Balázs együttese először a TFSE ellen diadalmaskodott rendkívül magabiztosan, majd a Győr otthonában a bajnokság szempontjából is fontos győzelmet arattak.

Vásárhely U21- TFSE-PSE U21 90:41 (23:10, 16:16, 27:5, 24:10)
Pontdobók : Wolf Noel 10, Utasi Gergő, Szilágyi Kende 16, Nikšić Alexander 15, Bősz Richárd 2, Wolf Dominik 14, Kruzslicz Alex 16, Kozma Levente 5, Kozma Richárd, Becsei István 10, Kocsis Kevin 2.

Győri KC UNI Győr U21- Vásárhely U21 55:58 (24:14, 15:9, 6:19, 10:16)
Pontdobók : Becsei István 7, Szilágyi Kende 22, Nánási Patrik 3, Nikšić Alexander 17, Utasi Gergő, Kocsis Kevin 4, Kozma Levente 5, Molnár Kende, Kozma Richárd, Kruzslicz Alex.

Sasa Vejinovic: ” Csak gratulálni tudok a csapatnak a két mérkőzés alatt nyújtott védekezéshez, illetve harciassághoz. Megyünk tovább ezen az úton.”

Közösen zártuk a szezont – családi napot tartottunk

Közösen zártuk a szezont – családi napot tartottunk

Június 6-án a Hódtói Sportcentrumban rendezte meg hagyományos családi napját a Vásárhelyi Kosársuli. A rendezvényen játékosok, szülők, hozzátartozók, edzők, szakemberek és az egyesület vezetői együtt búcsúztatták a 2025–2026-os szezont. A nap remek hangulatban telt,...

Győzelmekkel fejezte be a szezont az U14-es B-csapat

Győzelmekkel fejezte be a szezont az U14-es B-csapat

A Szedeák U14-es B-csapata ellen zárta a szezont a Vásárhelyi Kosársuli U14-es B-alakulata. Bonifert Domonkos legénysége mindkét helyosztó mérkőzést magabiztosan hozta, így remek győzelmekkel fejezték be a 2025-26-os idényt. Vásárhelyi Kosársuli U14/B---Szedeák U14/B ...