Két meccsen vannak túl a Vásárhelyi Rókák

Szerző: | febr 16, 2026

Két mérkőzést játszott a Vásárhelyi Rókák U12-es gárdája. Czibere Zoltán ifjú legénysége a SZEDEÁK és Nagykőrös ellen szerzett értékes tapasztalatokat.

SZEDEÁK Oroszlánok-Vásárhelyi Rókák 68-49 (18-2, 14-19, 16-11, 20-17)
Rókák: Vili 19, Móza 10, Kun 5, Rajki 5, Szél 4, Kálló-Nagy 2, Tirla 2, Zsigó 2, Hetényi, Babut, Kerekes, Paulik.

Czibere Zoltán edző: Nagyon kapkodva kezdtük a mérkőzés első negyedét. Támadásban gyakorlatilag semmi sem sikerült és képtelenek voltunk pontot szerezni. Ennek köszönhetően a hazai  csapat korán nagy előnyt tudott kidolgozni. Azonban nem estünk össze és innentől egészen jól játszottunk, de ez csak az eredmény tartására volt elegendő. Sajnálom, hogy egy negyed előnyt adtunk ellenfelünknek.

Vásárhelyi Rókák – Nagykőrösi Sólymok 44-54 (11-19,14-14,15-8, 4-13)
Rókák : Tirla 12, Móza 9, Kun 6, Rajki4, Zsigó 4, Vili 3, Hetényi 2, Szél 2, Paulik 2, Babut 2, Kerekes, Kálló-Nagy 

Czibere Zoltán edző: Nagyon kiélezett és jó mérkőzést játszottunk a Nagykőrösi csapattal. A mérkőzésn végig problémánk volt a védő leppatanók megszerzésével, és támadásban is sok pontatlanságunk volt. Ettől függetlenül gratulálok a csapatomnak, mert nagyon jó mérkőzést játszottunk. Sajnos ez most nem ért győzelmet. 

Közösen zártuk a szezont – családi napot tartottunk

Közösen zártuk a szezont – családi napot tartottunk

Június 6-án a Hódtói Sportcentrumban rendezte meg hagyományos családi napját a Vásárhelyi Kosársuli. A rendezvényen játékosok, szülők, hozzátartozók, edzők, szakemberek és az egyesület vezetői együtt búcsúztatták a 2025–2026-os szezont. A nap remek hangulatban telt,...

Győzelmekkel fejezte be a szezont az U14-es B-csapat

Győzelmekkel fejezte be a szezont az U14-es B-csapat

A Szedeák U14-es B-csapata ellen zárta a szezont a Vásárhelyi Kosársuli U14-es B-alakulata. Bonifert Domonkos legénysége mindkét helyosztó mérkőzést magabiztosan hozta, így remek győzelmekkel fejezték be a 2025-26-os idényt. Vásárhelyi Kosársuli U14/B---Szedeák U14/B ...

Győzelemmel zártak a Tigrisek

Győzelemmel zártak a Tigrisek

Két mérkőzéssel zárta a szezont a múlt héten a Vásárhelyi Tigrisek csapata. Patkós József tanítványai az U11-es bajnokság A-csoportjában a Mezőberény ellen ugyan 2 pontos vereséget szenvedtek, de a Lehel Kosársuli ellen magabiztos sikerrel fejezték be a 2025-26-os...