Összecsaptak az Oroszlánok és a Gekkók

Szerző: | febr 1, 2026

A Csongrád-Csanád Vármegyei U11-es Kosárlabda Bajnokságban a Vásárhelyi Kosársuli két együttese, a Gekkók és az Oroszlánok mérték össze tudásukat. A gyerekeknek csak most bontogatják a szárnyaikat, hiszen szervezett keretek között szinte most először léptek pályára.

Vásárhelyi Oroszlánok vegyes – Vásárhelyi Gekkók fiú: 29 – 74 (6-21, 15-19, 2-16, 6-18)
Oroszlánok legjobb dobók: Kiss Bence, Tichy Rács Lukács, Dobóvári Kornél, Bányai Barnabás
Gekkók pontszerzői: Kis-Molnár Erik 18, Herczeg Ádám 18, Szöllősi Martin 16, Pálfi János Erik 8, Keresztes Marcell 8, Posztós Levente 3, Szabó Péter 1, Knapecz Dominik 1, Posztós Benedek 1.
Csapat tagja volt: Gamsz József, Szabó Gergő, Cselovszki Soma.

Mónus-Sztancsik Ildikó (Oroszlánok): Büszke vagyok a gyerekekre, mert ügyesen helytálltak a jóval technikásabb, tapasztaltabb ellenfél ellen. Gratulálok a Gekkóknak!

Csókay Miklós (Gekkók): Nagyon várták a gyerekek a visszavágó mérkőzést. Most is sikerült nagyobb arányú győzelmet aratni. Négy játékosom játszik a korosztályos városi válogatottban. Mindkét játékrészben a mérkőzés elején játszottak, utána pihentettem Őket. Az alapemberek ponterős játékának köszönhetően sikerült nyerni. A múltkori mérkőzésen mindenkinek sikerült pontot dobni, most viszont megilletődve játszottak a többiek. Nem meglepő, hiszen életük második mérkőzésén továbbra is pontatlan átadások, befejezések voltak. Mindkét csapatra jellemző volt ez a pontatlanság, de nyilván ez a rutin hiánya. Sok gyakorlásra, edzésre van még szükség mindkét oldalon.

Közösen zártuk a szezont – családi napot tartottunk

Közösen zártuk a szezont – családi napot tartottunk

Június 6-án a Hódtói Sportcentrumban rendezte meg hagyományos családi napját a Vásárhelyi Kosársuli. A rendezvényen játékosok, szülők, hozzátartozók, edzők, szakemberek és az egyesület vezetői együtt búcsúztatták a 2025–2026-os szezont. A nap remek hangulatban telt,...

Győzelmekkel fejezte be a szezont az U14-es B-csapat

Győzelmekkel fejezte be a szezont az U14-es B-csapat

A Szedeák U14-es B-csapata ellen zárta a szezont a Vásárhelyi Kosársuli U14-es B-alakulata. Bonifert Domonkos legénysége mindkét helyosztó mérkőzést magabiztosan hozta, így remek győzelmekkel fejezték be a 2025-26-os idényt. Vásárhelyi Kosársuli U14/B---Szedeák U14/B ...

Győzelemmel zártak a Tigrisek

Győzelemmel zártak a Tigrisek

Két mérkőzéssel zárta a szezont a múlt héten a Vásárhelyi Tigrisek csapata. Patkós József tanítványai az U11-es bajnokság A-csoportjában a Mezőberény ellen ugyan 2 pontos vereséget szenvedtek, de a Lehel Kosársuli ellen magabiztos sikerrel fejezték be a 2025-26-os...