Győzelmekkel folytatta a playoffot a Kosársuli U19

Szerző: | márc 4, 2025

Mindkét meccsét megnyerte a Vásárhelyi Kosársuli U19-es csapata a regionális bajnokság rájátszásában a Békéscsaba ellen. Bálint Erik csapata továbbra is hibátlanul várja a Lehel Kosársuli elleni folytatást.

Vásárhelyi Kosársuli – Békéscsabai KK/A 93-40 (32-9, 27-9, 20-13, 14-9)
Kosársuli: Nagy 26, Wolf 20/6, Kruzslicz 12/6, Niksic 11, Szilágyi 7/3, Molnár 5/3, Becsei 5/3, Kozma 3/3, Lehoczki 2, Kocsis 2

Bálint Erik: Jól kezdtük a mérkőzést, ezután védekezést váltott ellenfelünk, ami pár támadásunkat megzavarta. De sikerült megtalálni az ellenszert a zónavédekezés ellen. Mindenki hozzátett a sikerhez. Jól dolgoztunk csapatként és egyénileg is. Gratulálok a fiúknak!

Békéscsabai KK/A – Vásárhelyi Kosársuli 43-84 (15-13, 6-27, 12-16, 10-28)
Kosársuli: Nagy 26, Kruzslicz 14/6, Wolf 10, Molnár 7/3, Becsei 6/6, Kocsis 6, Lehoczki 5, Szilágyi 5/3, Kozma 3/3, Niksic 2

Bálint Erik: „Nehezen találtuk támadásban a ritmust, ez abból is adódott, hogy nem voltunk elég kemény védekezésben. Hagytuk ellenfelünknek, hogy játssza a saját játékát. A 2. és a 4. negyedben kosárlabdáztunk abban a tempóban, amilyenben mindig kellene. Készülünk következő ellenfelünkre, további sok sikert a Békéscsabának.”

Közösen zártuk a szezont – családi napot tartottunk

Közösen zártuk a szezont – családi napot tartottunk

Június 6-án a Hódtói Sportcentrumban rendezte meg hagyományos családi napját a Vásárhelyi Kosársuli. A rendezvényen játékosok, szülők, hozzátartozók, edzők, szakemberek és az egyesület vezetői együtt búcsúztatták a 2025–2026-os szezont. A nap remek hangulatban telt,...

Győzelmekkel fejezte be a szezont az U14-es B-csapat

Győzelmekkel fejezte be a szezont az U14-es B-csapat

A Szedeák U14-es B-csapata ellen zárta a szezont a Vásárhelyi Kosársuli U14-es B-alakulata. Bonifert Domonkos legénysége mindkét helyosztó mérkőzést magabiztosan hozta, így remek győzelmekkel fejezték be a 2025-26-os idényt. Vásárhelyi Kosársuli U14/B---Szedeák U14/B ...