Az ötödik hazai győzelmére hajt pénteken a Kosársuli

Szerző: | dec 10, 2024

Pénteken rendhagyó időpontban, 19.30-tól lép pályára a Hódtói Sportcsarnokban a Vásárhelyi Kosársuli. Saša Vejinović csapatának ellenfele az Eger lesz az NB I/B Zöld csoportjának 10. fordulójában.

Kilenc mérkőzést követően a Kosársuli négy győzelemmel és öt vereséggel a 8. helyen áll a bajnokságban. A négy siker mindegyike hazai környezetben született, azaz a hibátlan mérleg megőrzése lesz a legfőbb cél az Eger ellen.

A Heves vármegyei együttes az utolsó előtti, 11. pozíciót foglalja el a tabellán. Két győzelmük és hét vereségük van, a sereghajtó Békéscsaba mellett meglepetésre a Budafokot tudták felülmúlni hazai pályán, ám az utóbbi három találkozójukat elveszítették. Klepej Roland csapatának legeredményesebb játékosa a vásárhelyi születésű és nevelésű Botka Botond.

A Kosársulinak abból a szempontból is fontos lesz a meccs, hogy továbbra is tapadjon a középmezőnyre. Jó hír, hogy Bálint Erik a sérülése után ismét bevethető, így Saša Vejinović a teljes kerettel számolhat.

A Vásárhelyi Kosársuli–Eszterházy SC mérkőzés december 13-án, pénteken 19.30-kor kezdődik a Hódtói Sportcsarnokban. Előtte, 16.30-tól az U21-esek is pályára lépnek. A mérkőzés rendezésének támogatója a Hódkertész Kft.

Közösen zártuk a szezont – családi napot tartottunk

Közösen zártuk a szezont – családi napot tartottunk

Június 6-án a Hódtói Sportcentrumban rendezte meg hagyományos családi napját a Vásárhelyi Kosársuli. A rendezvényen játékosok, szülők, hozzátartozók, edzők, szakemberek és az egyesület vezetői együtt búcsúztatták a 2025–2026-os szezont. A nap remek hangulatban telt,...

Győzelmekkel fejezte be a szezont az U14-es B-csapat

Győzelmekkel fejezte be a szezont az U14-es B-csapat

A Szedeák U14-es B-csapata ellen zárta a szezont a Vásárhelyi Kosársuli U14-es B-alakulata. Bonifert Domonkos legénysége mindkét helyosztó mérkőzést magabiztosan hozta, így remek győzelmekkel fejezték be a 2025-26-os idényt. Vásárhelyi Kosársuli U14/B---Szedeák U14/B ...

Győzelemmel zártak a Tigrisek

Győzelemmel zártak a Tigrisek

Két mérkőzéssel zárta a szezont a múlt héten a Vásárhelyi Tigrisek csapata. Patkós József tanítványai az U11-es bajnokság A-csoportjában a Mezőberény ellen ugyan 2 pontos vereséget szenvedtek, de a Lehel Kosársuli ellen magabiztos sikerrel fejezték be a 2025-26-os...