Győzelemmel kezdtek a Vásárhelyi Bikák

Szerző: | okt 24, 2023

Két mérkőzésen van túl a Vásárhelyi Kosársuli U14-es B csapata, a Vásárhelyi Bikák/B együttese. Bálint Erik tanítványai a Szolnoki Kosárlabda Akadémia ellen 2 ponttal diadalmaskodtak, így sikerrel nyitották az idényt, ám a második meccsen nagyarányú vereséget szenvedtek a Kiskunfélegyháza első csapatától.

Vásárhelyi Bikák/B – Szolnoki KA/B 66-64
Bikák: Páska 14, Bihacsy 12, Forrai 11, Májer 9, Kálló-Nagy 8, Somogyi 4, Bánfi 2, Nagy 2, Móza 2, Szanda-Nagy 2

Bálint Erik: A mai mérkőzést egy hullámvasúthoz tudnám hasonlítani, egyik pillanatban vezettünk 10 ponttal a következőben pedig 2 ponttal az ellenfelünk vezetett. Sok helyzetben higgadtabbnak kell lennünk, valamint a hibáinkat minimalizálnunk kell. De küzdésből és akarásból jelesre vizsgázott ma a csapat ennek köszönhető a győzelmünk.

Félegyházi TSI/A – Vásárhelyi Bikák/B 127-14
Bikák: Nagy 6, Májer 4, Páska 2, Cseh 1, Forrai 1,

Bálint Erik: A mai meccsen egy nagyon jó szerkezetű csapattal találkoztunk, valamint nagyon jól felkészített társaság volt védekezésben és támadásban is. Pozitívum, hogy a csapatom egy percig sem állt meg és küzdött amennyire csak tudott. Megyünk tovább, nagyon sok munka áll még előttünk.

Közösen zártuk a szezont – családi napot tartottunk

Közösen zártuk a szezont – családi napot tartottunk

Június 6-án a Hódtói Sportcentrumban rendezte meg hagyományos családi napját a Vásárhelyi Kosársuli. A rendezvényen játékosok, szülők, hozzátartozók, edzők, szakemberek és az egyesület vezetői együtt búcsúztatták a 2025–2026-os szezont. A nap remek hangulatban telt,...

Győzelmekkel fejezte be a szezont az U14-es B-csapat

Győzelmekkel fejezte be a szezont az U14-es B-csapat

A Szedeák U14-es B-csapata ellen zárta a szezont a Vásárhelyi Kosársuli U14-es B-alakulata. Bonifert Domonkos legénysége mindkét helyosztó mérkőzést magabiztosan hozta, így remek győzelmekkel fejezték be a 2025-26-os idényt. Vásárhelyi Kosársuli U14/B---Szedeák U14/B ...

Győzelemmel zártak a Tigrisek

Győzelemmel zártak a Tigrisek

Két mérkőzéssel zárta a szezont a múlt héten a Vásárhelyi Tigrisek csapata. Patkós József tanítványai az U11-es bajnokság A-csoportjában a Mezőberény ellen ugyan 2 pontos vereséget szenvedtek, de a Lehel Kosársuli ellen magabiztos sikerrel fejezték be a 2025-26-os...