TAO felhívás - Tisztelt Szülők! Tisztelt Szurkolóink! Tisztelt Kosársuli Szimpatizánsok!
Megkaptuk az MKOSZ jóváhagyó határozatát, így kezdhetjük máris a támogatások összegyűjtését a 2018/19-es évadra. Segítsenek nekünk a TAO pénzek megszerzésében!!
Egyesületünk ebből finanszírozza a gyerekekkel kapcsolatos összes kiadását. A támogató cégnek egy fillérjébe sem kerül, a NAV utalja nekünk a befizetett társasági adó egy részét. Bővebben klubunk elnökétől: dr.elekandras@t-online.hu

A Vásárhelyi Kosársuli által szervezett városi kosárlabda bajnokság harmadik fordulóját rendezték a Hódtói Sportcsarnokban április 20-án és 27-én. A 2008 és a 2009-ben született korosztály versenye a harmadik fordulójához érkezett. A Kosársuli bázis iskolái ismét színvonalas mérkőzéseket vívtak egymással. Korukat meghazudtoló szép megmozdulásokat láthatott a hozzátartozókból álló szurkolótábor.
A "megszokott" jutalmak most sem maradtak el, és persze az aktuális győztes csapat a vándor serleget is hazavihette "megőrzésre" az iskolájába, a következő fordulóig.
Varga Franciska fotói honlapunk galériájában:

http://www.vasarhelyikosarsuli.hu/galeria/category/332-2018-04-20-u9-varosi

http://www.vasarhelyikosarsuli.hu/galeria/category/334-2018-04-27-u10-varosi

 Eredmények:

U9: 

  1. Szent István 
  2. Kertváros
  3. NLG fiúk
  4. NLG lányok

 

U10: 

  1. Kertváros
  2. NLG fiúk
  3. NLG lányok

(Varga T/Liszt F. csapata nem tudott részt venni)

Főtámogatók

MMBF

Hmvhely

Hódmezővásárhely

MJV Önkormányzata

Szerencsejáték

Bodrogi Bau

Keress Minket a Facebook-on is