TAO felhívás - Tisztelt Szülők! Tisztelt Szurkolóink! Tisztelt Kosársuli Szimpatizánsok!
Megkaptuk az MKOSZ jóváhagyó határozatát, így kezdhetjük máris a támogatások összegyűjtését a 2018/19-es évadra. Segítsenek nekünk a TAO pénzek megszerzésében!!
Egyesületünk ebből finanszírozza a gyerekekkel kapcsolatos összes kiadását. A támogató cégnek egy fillérjébe sem kerül, a NAV utalja nekünk a befizetett társasági adó egy részét. Bővebben klubunk elnökétől: dr.elekandras@t-online.hu

szt.i. 2. helySzombaton Hódmezővásárhelyen, a Kossuth téren rendezték meg az Országos Kosárlabda Diákolimpia B33 "A" korosztályos fiú és leány döntőit. A Szent István Általános Iskola csapata, amely veretlenül jutott be az ország legjobb nyolc együttese közé, folytatta kiváló szereplését - és a második helyen végzett. Szöginé Kotormán Zsuzsanna tanárnő kosársulis tanítványai a fotón baloldalt: Bánfi Balázs és Bodócsi Benjamin, jobb oldalt: Fulai Bátor és Gyurkovics Balázs.
Néhány fotó látható galériánkban: http://www.vasarhelyikosarsuli.hu/index.php/galeria/category/206-2017-05-20-vasarhely-b33Egy kisfilm pedig a VTV facebook oldalán: https://www.facebook.com/vtvvasarhely/videos/1333413623445068/?hc_ref=NEWSFEED
Eredményeik:

 

Három győztes csoportmérkőzés után jött a helyosztó a másik négyes második helyezettje ellen, amelyen óriási küzdelem után nyert és döntőbe jutott a csapat. A szombathelyiek jobbak voltak, így ők nyerték az aranyat - a mieink az ezüstöt.
csoport meccsek:

  • Körmend 16-6
  • Székesfehérvár 14-9
  • Szolnok 17-10

elődöntő:

  • Eger 14-13

döntő:

  • Szombathely 9-17
    18558636 1756075797752378 5086640571638932998 oMindenképp dícséretes a Szent József Katolikus Általános Iskola teljesítménye is, akik ugyancsak a Döntő résztvevői lehettek. Csányi Róbert testnevelő csapata (Dékány és Borbáth betegsége miatt)eléggé tartalékos felállásban tudott pályára lépni - és így ők "csak" az ország nyolcadik legjobbjai lettek. A képen balról jobbra: Megyesi Dániel, Buka Martin, Knyur Soma és Karsai Endre.

 

Főtámogatók

MMBF

Hmvhely

Hódmezővásárhely

MJV Önkormányzata

Szerencsejáték

Keress Minket a Facebook-on is