TAO felhívás - Tisztelt Szülők! Tisztelt Szurkolóink! Tisztelt Kosársuli Szimpatizánsok!
Megkaptuk az MKOSZ jóváhagyó határozatát, így kezdhetjük máris a támogatások összegyűjtését a 2018/19-es évadra. Segítsenek nekünk a TAO pénzek megszerzésében!!
Egyesületünk ebből finanszírozza a gyerekekkel kapcsolatos összes kiadását. A támogató cégnek egy fillérjébe sem kerül, a NAV utalja nekünk a befizetett társasági adó egy részét. Bővebben klubunk elnökétől: dr.elekandras@t-online.hu

Vásárhelyi Rakéták u14 2017.05Hazai pályán, a Hódtői Sportcsarnokban játszhat a Vásárhelyi Kosársuli U14-es csapata, a Vásárhelyi Rakéták együttese a Serdülő Bajnokság nyolcas döntőjében csütörtöktől. Mócsai Milán fiai ráadásul példátlan meneteléssel, veretlenül jutottak a 2017. május 25-én csütörtökön kezdődő négy napos hódmezővásárhelyi fináléba.

No persze ez nem azt jelenti, hogy már zsebükben érezhetik az aranyérmet, hiszen az ország legjobb fiataljaival kell megküzdeniük az első helyért. Az együttesek többsége ráadásul valamelyik hazai NBI/A csoportos egyesület tehetségeiből áll. A Rakéták az "A" jelű négyesben kezdik meg a küzdelmeket.

Az első napon 13:00-kor játszanak a Szombathelyi Spoiskola csapatával, majd másnap pénteken két ütközet vár rájuk a kőbányai Zsíros Akadémia, valamint a MAFC ellen. Az idei idényben 22 győzelmet jegyző, és egyszer sem veszítő Bánfiéknak a kvartett első két helyén kell végezniük, hogy a szombati elődöntőbe jussanak. A helyosztókat május 28-án vasárnap rendezik.

A műsor:

 1. május 25. (csütörtök)
  9:00 Vasas Akadémia „A” – Soproni SI „A”
  11:00 Dávid Kornél KA „A” – Debreceni KA-DSI
  13:00 Vásárhelyi Rakéták – Szombathelyi SI KA „A”
  15:00 MAFC „A” – Zsíros Akadémia Kőbánya
  16:45 Ünnepélyes megnyitó
  17:30 Vasas Akadémia „A” – Debreceni KA-DSI
  19:30 Soproni SI „A” – Dávid Kornél KA „A”
 1. május 26. (péntek)
  9:00 Zsíros Akadémia Kőbánya – Vásárhelyi Rakéták
  11:00 MAFC „A” – Szombathelyi SI KA „A”
  13:00 Debreceni KA-DSI – Soproni SI „A”
  15:00 Dávid Kornél KA „A” – Vasas Akadémia „A”
  17:00 Szombathelyi SI KA „A” – Zsíros Akadémia Kőbánya
  19:00 Vásárhelyi Rakéták – MAFC „A”
 1. május 27. (szombat)
  10:00 „B” III. helyezett – „A” IV. helyezett
  12:00 „A” III. helyezett – „B” IV. helyezett
  14:00 „B” I. helyezett – „A” II. helyezett
  16:00 „A” I. helyezett – „B” II. helyezett
 1. május 28. (vasárnap)
  9:00 „E” vesztes – „F” vesztes [7. helyért]
  11:00 „E” győztes – „F” győztes [5. helyért]
  13:00 „G” vesztes – „H” vesztes [3. helyért]
  15:00 „G” győztes – „H” győztes [1. helyért]

Főtámogatók

MMBF

Hmvhely

Hódmezővásárhely

MJV Önkormányzata

Szerencsejáték

Keress Minket a Facebook-on is