Kedves Szülők! Tisztelt Szurkolóink és Szimpatizánsaink! Segítsenek nekünk, máris kezdhetjük a 2020/2021-as TAO támogatások megszerzését! Ezt a pénzt csak utánpótlás korú sportolóinkra költhetjük, a Kosársuliban edző és versenyző gyerekre.
Ha van ötletük, írjanak bátran: dr.elekandras@t-online.hu

Czibere Zoltán 2003-as tanítványai az egy évvel idősebbek között fantasztikusan szerepeltek, és készülhetnek a régiós döntőre!

A tehetséges gárda 9 győzelemmel és 1 vereséggel nyerte meg a regionális junior bajnokságot, így januárban a régiós döntőn kiharcolhatják az ország legjobb 16 csapata közé jutást!

1. forduló:

Vásárhelyi Kosársuli - Szolnoki Olaj KA/B 66-63

Kosársuli : Ságodi 13/3, Kozma 7/3, Bodócsi 13/3, Vojnics, Buka 2, Knyur 3, Balogh 12, Pánczél 3, Filak 7/3, Kovács, Megyesi 6
Czibere Zoltán: "A mérkőzés elején nem találtuk a ritmust a rendkívül fizikális es gyors kosárlabdát játszó Szolnoki csapatnak. Nagyon sok hibával játszottunk. A félidőben rendeztük a sorokat és védekezést váltottunk, így sikerült vissza jönnünk a mérkőzésbe. A végén egy labda döntött szerencsére a mi javunkra, és sikerült bravúr győzelemmel kezdeni a szezont!!!"

2. forduló:

Vásárhelyi KS- Nagykőrös 86-79

Kosársuli : Ságodi 27/9, Kozma 4, Bodócsi 9/3, Buka 3/3, Knyur 4/3, Balogh 17/3, Filak 3/3, Gyurkovics 5, Kovács, Szántó 2, Megyesi 12.
Czibere Zoltán: "Újabb nehéz mérkőzés várt ránk a régiós bajnokság második fordulójában. A Nagykőrösi csapatot láttuk vendégül. A mérkőzés kezdeti szakaszában nagyon kapkodó volt a játékunk, ezért ellenfelünk pár ponttal előrébb járt (17-21). A második negyedre azonban védekezést váltottunk és sikerült átvenni a vezetést (36-33). A második félidőben nem tudtunk nagyobb előnyt kiépíteni, így döntetlen környéki eredménnyel fordultunk az utolsó percekre. Már egy perc sem volt vissza a mérkőzésből amikor a vendégcsapat 4 ponttal vezetett (66-70) itt azonban óriási védekezéseket bemutatva Ságodi, Kozma, Megyesi kosaraival fordítottunk (73-70). Azonban 5 másodperccel a mérkőzés vége előtt a támadóidő lejártakor kapott triplával egyenlített a Nagykőrös. Sajnos a mi utolsó dobásunk lejött a gyűrűről, így jöhetett a hosszabbítás. Itt azonban mar nem hibáztunk és bebiztosítottuk győzelmünket. Gratulálok a srácoknak!!!​"

3. forduló

Vásárhelyi Kosársuli - Kiskunfélegyháza 93-31

Kosársuli : Ságodi, Bodócsi 7, Knyur 16/9, Filak 13/9, Balogh 6, Kozma 7, Megyesi 22, Pánczél 10, Gyurkovics 12, Kovács, Buka, Szántó
Czibere Zoltán: "Magabiztos játékkal sikerült hoznunk a kötelező győzelmet. Gratulálok a fiúknak."

4. forduló

Szolnoki Olaj KK - Vásárhelyi KS 61-76

Kosársuli : Ságodi 20/3, Kozma 3, Bodócsi 12, Buka 1, Knyur 2, Balogh 22/9, Pánczél 12/3, Filak, Gyurkovics, Kovács, Szántó 2, Megyesi 2,
Czibere Zoltán: "Egészen az utolsó negyedik nem tudtunk mit kezdeni a Szolnok rendkívül agresszív védekezésével. Itt azonban sikerült ritmust váltanunk és lezártuk a mérkőzést. Gratulálok a fiúknak!"

5. forduló

Szedeák A - Vásárhelyi Kosársuli 69-81

Kosársuli : Ságodi 7, Kozma 5/3, Bodócsi 5, Buka, Knyur 6, Balogh 11, Pánczél 18, Filak 3/3 Kovács 6/6, Szántó, Megyesi 20
Czibere Zoltán: "Egy végig brusztos, hajtós mérkőzésen sikerült megszereznünk újabb győzelmünket. A második negyedben szenzációsan védekeztünk és az itt megszerzett előnyünket sikerült végig megtartani! Gratulálok a csapatomnak!"

6. forduló

Szolnoki KA/B - Vásárhelyi Kosársuli 70-74

Kosársuli: Ságodi 18/9, Kozma 5,Bodócsi 2, Buka, Knyur 12/12, Balogh 9/3, Pánczél 14, Filak 3/3, Kovács, Szántó 3, Megyesi 8
Czibere Zoltán: "Újabb fantasztikus győzelmet szereztünk a régiós bajnokság 6.fordulójában.
A srácok maximálisan betartották a héten gyakorolt taktikai elemeket és végig nagyon koncentrált játékot mutattak be. Ennek meg is lett az eredménye, mert a mérkőzés elejétől kezdve 8-10 pontos sikerült kiépítenünk. Az utolsó elfáradtunk és a Szolnoknak sikerült is utolérnie minket, itt azonban mindenkinek helyén volt a szíve és hatalmas győzelmet arattunk!!! Gratulálok a fiúknak a mai szenzációs teljesítményükhöz!!!"

7. forduló

Vásárhelyi Kosársuli - Szolnoki Olaj KK 84-60

Kosársuli : Ságodi 13/3, Kozma 2, Bodócsi 15/3, Buka 2, Balogh 16/3, Knyur 4, Pánczél 10/3, Filak 13/9, Kovács 3/3, Szántó 2,Megyesi 4
Czibere Zoltán: "Megszereztünk hetedik  győzelmünket is a bajnokságban. Remek védekezéssel kezdtük a mérkőzést (25-11) és a félidőre már húsz pontos előnyt szereztünk. A második játékrészben ugyan voltak kisebb megingásaink, viszont a győzelmünk egy pillanatra sem forgott veszélyben. Örülök, hogy mindenkinek lehetőséget tudtam adni. Gratulálok a srácoknak az újabb sikerhez!"

8. forduló

Nagykőrösi Sólymok-Vásárhelyi KS 68-57

Kosársuli : Ságodi 18/6, Kozma 9/3, Bodócsi 12/6, Buka, Knyur, Balogh 4, Pánczél 12/6,Filak, Kovács, Szántó, Megyesi 2
Czibere Zoltán: "Elszenvedtük első vereségünk a régiós bajnokság 8.fordulójában. A nagyon fegyelmezett játékot bemutató és kőkeményen védekező Nagykőrösi csapat már az első negyedben 10 pontos előnyre tett szert. Innentől sajnos csak rohantunk az eredmény után. Azonban a csapatszinten 30 százalékos dobó teljesítmény és a 17 eladott labda megpecsételte  sorsunkat."

9. forduló

Félegyházi TSI- Vásárhelyi Kosársuli 60-77

Kosársuli : Kozma 5/3, Bodócsi 23/12, Buka 4, Knyur 5/3, Balogh 10, Pánczél 13/3, Filak 4, Ságodi 7/3, Kovács, Szántó 2, Megyesi 4
Czibere Zoltán: "A vártnál nehezebben, de hoztuk a kötelező győzelmet a végig nagyon jól küzdő és harcos játékot mutató hazai csapat ellen. Gratulálok a fiúknak az újabb győzelemhez."

10. forduló

Vásárhelyi Kosársuli - Szedeák 79-71

Kosársuli : Ságodi 16/9, Kozma 5, Bodócsi 15 /6, Buka, Knyur 5/3, Balogh 14, Pánczél 12/3, Filak, Szántó, Kovács, Megyesi 12
Czibere Zoltán: "A régiós bajnokság utolsó fordulójában hazai környezetben fogadtuk a Szedeák csapatát. Az első játékrészben nem találtak fogást egymáson a csapatok és minimális különbségű előnnyel mehettek pihenőre a vendégek. A 3. negyedben meglépett a vendég csapat és 10 pont körüli előnyt sikerült szerezniük. Ebben a periódusban sajnos nagyon gyenge százalékkal dobtunk és a lepattanó csatában is gyengélkedtünk. A 4. negyedre azonban védekezést váltottunk amivel nem tudott mit kezdeni ellenfelünk és sikerült ledolgozni hátrányunkat. És az utolsó percekben minimális előnyt szerezve hatalmas küzdelem árán kicsikartuk a győzelmet!