TAO felhívás - Tisztelt Szülők! Tisztelt Szurkolóink! Tisztelt Kosársuli Szimpatizánsok!
Megkaptuk az MKOSZ jóváhagyó határozatát, így kezdhetjük máris a támogatások összegyűjtését a 2018/19-es évadra. Segítsenek nekünk a TAO pénzek megszerzésében!!
Egyesületünk ebből finanszírozza a gyerekekkel kapcsolatos összes kiadását. A támogató cégnek egy fillérjébe sem kerül, a NAV utalja nekünk a befizetett társasági adó egy részét. Bővebben klubunk elnökétől: dr.elekandras@t-online.hu

Közeli élmény még a Békésnél játszó Kertész utolsó másodperces félpályán túli kosara után elbukott odavágó a Kosársuli játékosainak. Sok ideje azonban nem volt búslakodni a kék-sárgáknak, akik pénteken 19:30-kor már újra pályára lépnek Békéscsabán, a viharsarkiak elleni párharc második meccsén. A B csoport felsőházából való kiesést egy legalább 3 pontos győzelemmel kerülhetik el Mileticék.

A két gárdáról sokkal több újat nem lehet elmondani az egy héttel ezelőtti állapotokhoz képest, talán csak annyit, hogy a Békés vághat neki a derbinek lélektani előnnyel. Az utolsó pillanatban, kb. a Holdról bevágott hármas után látszott, hogy leginkább spílereinek lelkét kell rendbe tennie a következő ütközetig Czuprák Lászlónak. Az már ugyanis most borítékolható, hogy az maradhat a piros jelzésű elitcsoportban, aki jobban bírja a tétet idegekkel.

Lássuk, hogy a múlt szombaton látottak alapján min kell javítania a Hódmezővásárhelynek, ha bent akar maradni! A 75-77-es vereségben nagy szerepe volt a 12 eladott labdának, amiből a Békésnek épp a fele volt. Emellett - bár a statisztika nem erről tanúskodik - a lepattanózáson is javítania kell Szabóéknak, akik sokszor rossz pillanatban kaptak kosarat egy meg nem kaparintott, lecsorgó labdából. A következő sem olvasható a találkozón rögzített adatokból: megint nem úgy működött a védekezés, ahogy az elvárható ebben az osztályban, sokszor úgy vonatozott be Krstic és Kertész, hogy a vásárhelyiek csak nyomozták őket. Sőt ezúttal a sérülésből visszatérő Miletic palánk alatti védekezése sem volt éppen makulátlannak mondható...

Ha ezeken tudnak javítani Vas Péterék, akkor lehet keresnivalójuk a békésieknek idén otthonul funkcionáló csabai Evangélikus Sportcsarnokban. Ha viszont nem, akkor a következő szezonban lehet küzdeni a feljebb lépésért a B csoport alsóházában...

Főtámogatók

MMBF

Hmvhely

Hódmezővásárhely

MJV Önkormányzata

Szerencsejáték

Bodrogi Bau

Keress Minket a Facebook-on is

Belépés