2018.10.07. Hódtói Sportcsarnok „A” csoport: 2. hely

Vásárhelyi Gepárdok - Szedeák Aranysakálok  36:60 (8:12,8:15, 7:6, 7:19)
Gepárdok: Baksics M. (-), Budácsik T. 1, Domján A. 1, Farkas M. (-), Morton A. 8, Molnár K. 4, Niksics A. 3, Sándor Zs. (-), Tóth D. 5, Ujvári M. 8, Venicz L. 1, Vereb T. 5.
Sági Ákos edző: „Nehéz mit mondani, nem ezt vártuk. Mentünk előre, de nem sikerült semmi, se védekezés, se dobás, se lepattanó. Leginkább fejben nem volt ott a csapat a mérkőzésen, a sikertelenség pedig még inkább visszahúzta a fiúkat. Biztatni sem tudtuk egymást. Még így is tartottuk a lépést az ellenféllel, csak a negyedik negyedben alakult ki a nagyobb különbség az eredményben. Ekkora távolság nincs a két csapat között, remélem ezt meg is tudjuk mutatni legközelebb! Farkas Miki betegen próbált segíteni a csapatnak, de az egészség fontosabb, jobbulást kívánunk neki!”

Békési Gladiátorok - Vásárhelyi Gepárdok  43:68  (8:17,7:11, 4:5, 13:20, 11:15)
Gepárdok: Baksics M. (-), Budácsik T. 1, Domján A. (-), Farkas M. (-), Morton A. 13, Molnár K. 2, Niksics A. 6, Sándor Zs. 4, Tóth D. 5, Ujvári M. 27, Venicz L. (-), Vereb T. 10.
Sági Ákos edző: „Azt gondoltam az első mérkőzés után, hogy valamit nagyon elrontottunk a felkészülésben, de a csapat némiképp  rácáfolt erre. Volt időnk rendezni a sorokat a két mérkőzés között, és a fiúk is gyorsan túltették magukat a vereségen. Most is sok hibával játszottunk, de a jó felállásnak köszönhetően ki tudtuk használni az ellenfél gyengeségeit. Többen megmutatták magukat a mérkőzésen, akár védekezésben, akár eredményességben. Láthattunk jó egyéni megoldásokat, és néhány szép összjátékot is. Az ellenfél legjobbját is sikerült megfogni jó egyéni- és csapatvédekezéssel. Végig kézben tartottuk a mérkőzést, így sikerült tavalyhoz képest még nagyobb különbséggel nyerni. Gratulálok a csapatnak!”

2018.11.17. Szeged „A” csoport: 3. hely

Szedeák Aranysakálok - Vásárhelyi Gepárdok  63:43  (11:15,15:14, 8:3, 13:6, 16:5)
Gepárdok: Baksics M. (2), Bán B. (-), Budácsik T. (-), Domján A. 5, Morton A. 17, Molnár K. 1, Niksics A. 5, Sándor Zs. (-), Tóth D. 7, Ujvári M. 6, Venicz L. (-), Vereb T. (-).
Sági Ákos edző: „Elszántan, jól kezdtük a mérkőzést, partiban voltunk a hazaiakkal. A félidei büntetők nem sikerültek. A 3. negyedben sérülés, kipontozódás miatt elvesztettük két meghatározó játékosunkat, ezzel együtt a lelkesedés, az erő is elfogyott. Sajnos nem mindenki vette fel a harcot, fölénk nőtt az ellenfél. Érzésem szerint több volt ebben a mérkőzésben.”

Vásárhelyi Gepárdok  - ACS Baschet Star Oradea 23:73 (8:18,7:14, 4:7, 0:20, 4:14)
Gepárdok: Baksics M. (1), Bán B. 2, Budácsik T. (-), Domján A. 4, Morton A. 1, Molnár K. 5, Nagy G. (-), Niksics A. 1, Sándor Zs. (-), Tóth D. 6, Venicz L. 1, Vereb T. 2.
Sági Ákos edző: „Minimális pihenő után, vert seregként néztünk szembe az 1-3 fejjel nagyobb, 10-20 kilóval nehezebb ellenféllel. Néhányan kosaras megmozdulást is sikerült bemutatnunk, de az újabb sérülések végképp elvették a kedvünket, szenvedve vártuk a mérkőzés végét.
A "B" csoportban sem várnak ránk könnyebb ellenfelek. Edzőnek, játékosnak egyaránt el kell gondolkodni, és változtatnunk kell edzésmunkán, kondin, védekezésen stb.Mihamarabbi gyógyulást, jobbulást kívánok a sérült játékosaimnak!”

2018.12.08. Szarvas, Fő téri Ált.Isk. - "B" csoport: 1. hely

Vásárhelyi Gepárdok  -  Böjtös-Bau Ricsilla Szarvas 65:29  (22:10,10:2, 7:1, 28:11,8:5)
Gepárdok: Baksics M. (-), Bán B. 1, Budácsik T. 6, Domján A. 7, Morton A. 9, Molnár K. 2, Niksics A. 3, Sándor Zs. 13, Tóth D. 5, Ujvári M. 12, Venicz L. 3, Vereb T. 4

Sági Ákos edző: „Javuló és stabil védekezés mellett többen is jó játékot mutattak,a félidei büntetőknél is eredményesek voltunk, így sikerült magabiztos győzelmet aratnunk a legjobbjait nélkülöző hazaiak ellen.”

Szolnoki Leopárdkölykök  -  Vásárhelyi Gepárdok  53:66  (7:3,17:24, 6:2, 8:11, 15:26)
Gepárdok: Baksics M. 1, Budácsik T. 1, Domján A.(-), Morton A. 16, Molnár K. 2, Nagy G. (-), Niksics A. 8, Sándor Zs. 1, Tóth D. 11, Venicz L. 3, Vereb T. (-), Ujvári M. 23.
Sági Ákos edző: „Egy meccs pihenő után nehéz ellenféllel néztünk szembe, az első negyedben tompán,kissé hitetlenül kezdtünk, nem tudtunk gyűrűbe találni, de küzdöttünk, így nem tudtak ellépni. Másik ötösünk viszont nagy elánnal lépett pályára, ez átragadt a többiekre is. Sikerült meglepni a szolnoki csapatot, gyors kosarakkal, agresszív palánk alatti csatákkal, kemény védekezéssel felvettük a harcot, sikerült előnyt szerezni. A félidei büntetőket nem igazán tudtuk értékesíteni. A folytatásban is nagy energiákat mozgósítottunk, szinte extázisban játszva, több kiemelkedő egyéni teljesítménnyel, de csapatként tudtunk legyőzni egy erősebb ellenfelet, a szolnoki akadémia csapatát. Úgy tűnik sikerült változtatni edzésmunkán, hozzáállásban, ennek lett eredménye! Ezen az úton kell tovább menni. Gratulálok a csapatomnak!”